top of page
photo_Dara_Rakovcik-197.jpg

Časté dotazy (FAQ´s)

Jaký je rozdíl mezi kurzem Svatební koordinátor a Event manager? 

 

Kurz Svatební koordinátor je dvoudenní intenzivní kurz o organizace a koordinaci svateb a komplexní práci svatebního koordinátora - viz níže. Je pro ty, kdo by rádi organizovali a koordinovali svatby a povídáme si o tomto povolání ze všech stran. 

Kurz Event manager je rekvalifikační 11 denní kurz, s akreditací MŠMT (ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy) a zabýváme se v něm nejrůznějšími eventy: konferencemi, firemními akcemi, veletrhy, team-buildingy, kulturními akcemi, festivaly, galavečery i svatbami. 

 

Nejste si jisti, který kurz je pro vás lepší? Zavolejte nám na +420 777 302 775. 

 

Co se dozvím v kurzu Svatební koordinátor? Co pak můžu dělat? 

Dozvíte se všechno o práci koordinátora svateb: organizace a koordinace svatby, marketing - jak zaujmout a najít klienty, 1.schůzka, svatební místa a dodavatelé, finance, smlouvy, jak funguje svatební trh v současné situaci, jak začít. 

Svatby organizujeme 20 let a předáme vám naše zkušenosti - pro vás to bude velká zkratka ve vašem vlastním podnikání. 

Kompletní náplň kurzu najdete ZDE  

Po kurzu můžete začít podnikat jako svatební koordinátor nebo pořádat svatby v resortech, zámcích a hotelech, kde svatby nabízejí. 

 

Co se dozvím v kurzu Event manažer a jak to můžu uplatnit v životě? 

V eventovém kurzu se zabýváme organizací a koordinací různých akcí (konference, veletrhy, firemní akce, kulturní akce atd.)  a jejich specifik. Máme dost času na vaše vlastní praktické plánování, potkáváme se s profesionály z eventového světa, navštívíme několik eventových míst. Zabýváme se praktickým marketingem, prezentačními dovednostmi, time managementem, managementem rizik - a všechno aplikujeme rovnou na praktické případy.  Můžete pak působit ve vlastní eventové agentuře nebo na pozici event manažera v resortech, hotelech apod.  Náplň event kurzu najdete ZDE 

 

 

 

 

 

 

Jaký je rozdíl mezi prezenčním kurzem a kurzem online? 

Na prezenčním kurzu se potkáme živě, na online kurzu jen na obrazovce  - ale online kurz je vysílaný živě a máte možnost se ptát, diskutujeme. 

Narozdíl od prezenčního kurzu v tom onlinovém chybí návštěva svatebního místa (ta je pouze virtuální), součástí prezenčního kurzu jsou pak i společné obědy, které jsou v ceně kurzu. 

Co se týká obsahu kurzu, možností diskuze i certifikátu, jsou kurzy stejné.

Online kurz je cenově výhodnější. 

 

Dostaneme nějaké texty/skripta? 

Jistě! Součástí kurzu jsou rozsáhlá skripta v elektronické formě. Obsahují všechna probíraná témata, vzory, pracovní návody. 

 

Jaký dostanu po kurzu certifikát? 

Svatební kurz je ukončený Certifikátem Svatebního koordinátora.

Po absolvování kurzu Event manager dostanete Osvědčení o rekvalifikaci v oboru Event manager. 

 

Když absolvuji online kurz, obdržím stejný certifikát jako při osobním kurzu?

 

Ano! Na prezečním kurzu dostanete certifikát na konci druhého dnu, na online kurzu vám certifikát pošleme elektronicky a "živý" poštou na Vaši adresu.

 

Co se stane, když se prezenční kurz nebude moct konat? (např.z důvodu nařízení vlády jako při koronaviru)

Pokud bychom v takovém případě kurz nemohli přednášet prezenčně, nabídneme vám buď online kurz (ve stejném termínu i několika dalších) nebo prezenční kurz, až to zase bude možné (v několika termínech). 

 

Máte víc dotazů? Zavolejte nám na: +420 777302775. 

 

Těšíme se na vás! 

Tým Akademie Fields 

bottom of page