top of page
photo_Dara_Rakovcik-197.jpg

Časté dotazy (FAQ´s)

Jaký je rozdíl mezi kurzem Svatební koordinátor a Event manažer? 

 

Kurz Svatební koordinátor je dvoudenní intenzivní kurz o organizaci a koordinaci svateb pro ty, kdo v této profesi chtějí podnikat nebo pracovat pro nějaké svatební místo. Probereme v něm řemeslo svatební koordinace a také praktické rady, jak začít - jak postavit vlastní web, marketing, jak oslovit dodavatele služeb, jak najít klienty. 

Kurz Event manažer je rekvalifikační 10 denní kurz s akreditací ministerstva školství a zabýváme se v něm nejrůznějšími eventy: konferencemi, firemními akcemi, veletrhy, teambuildingy, kulturními akcemi, festivaly, galavečery i svatbami. Navštěvujeme eventová místa, mluvíme s profesionály z oboru, sbíráme zkušenosti z reálného světa eventů a je dost času i pro váš vlastní eventový projekt.  

 

Nejste si jisti, který kurz je pro vás lepší? Zavolejte nám na +420 777 302 775. 

 

Co se dozvím v kurzu Svatební koordinátor? Co pak můžu dělat? 

Dozvíte se všechno o práci koordinátora svateb: organizace a koordinace svatby, marketing - jak zaujmout a najít klienty, 1.schůzka, svatební místa a dodavatelé, finance, smlouvy, jak funguje svatební trh v současné situaci, jak začít. 

Svatby organizujeme 23 let a předáme vám naše zkušenosti - pro vás to bude velká zkratka ve vašem vlastním podnikání. 

Kompletní náplň kurzu najdete ZDE  

Po kurzu můžete začít podnikat jako svatební koordinátor nebo pořádat svatby v rezortech, zámcích a hotelech, kde svatby nabízejí. 

 

Co se dozvím v kurzu Event manažer a jak to můžu uplatnit v životě? 

V eventovém kurzu se zabýváme organizací a koordinací různých akcí (konference, veletrhy, firemní akce, kulturní akce atd.)  a jejich specifik. Máme dost času na vaše vlastní praktické plánování, potkáváme se s profesionály z eventového světa, navštívíme několik eventových míst. Zabýváme se praktickým marketingem, prezentačními dovednostmi, time managementem, managementem rizik - a všechno aplikujeme rovnou na praktické případy.  Můžete pak působit ve vlastní eventové agentuře nebo na pozici event manažera v resortech, hotelech apod.  Náplň event kurzu najdete ZDE 

 

 

 

 

 

 

Jaký je rozdíl mezi prezenčním kurzem a kurzem online? 

Na prezenčním kurzu se potkáme živě, na online kurzu jen na obrazovce  - ale online kurz je vysílaný živě a máte možnost se ptát, diskutujeme. 

Narozdíl od prezenčního kurzu v tom onlinovém chybí návštěva svatebního místa (ta je pouze virtuální), součástí prezenčního kurzu jsou pak i společné obědy, které jsou v ceně kurzu. 

Co se týká obsahu kurzu, možností diskuze i certifikátu, jsou kurzy stejné.

 

Dostaneme nějaké texty/skripta? 

Jistě! Součástí kurzů jsou rozsáhlá skripta v elektronické formě. Obsahují všechna probíraná témata, vzory, pracovní návody. 

 

Jaký dostanu po kurzu certifikát? 

Svatební kurz je ukončený Certifikátem Svatebního koordinátora.

Po absolvování kurzu Event manažer dostanete Osvědčení o rekvalifikaci v oboru Event manažer. 

 

Když absolvuji online kurz, obdržím stejný certifikát jako při osobním kurzu?

 

Ano! Na prezečním kurzu dostanete certifikát na konci druhého dnu, na online kurzu vám certifikát pošleme elektronicky a "živý" poštou na Vaši adresu.

 

 

Máte víc dotazů? Zavolejte nám na: +420 777302775. 

 

Těšíme se na vás! 

Tým Akademie Fields 

bottom of page